Tonus Elast elastne seljavöö

7,52 

Meditsiiniline vöö omab fikseerivat ja toetavat toimet ning on radikuliidi ja närvipõletike profülaktikaks ja raviks, düstroofiliste-degeneratiivsete selgroo muutuste vastu. Mõeldud radikuliidi ja närvipõletike raviks, vaigistab valu, vähendab lihaspingeid ning kiirendab tervenemisprotsessi. Tänu pehmele toetusele ja mikrovereringet parandavale toimele mõjub vöö kasutamine soodsalt siseelunditele. Soovitav ka inimestele, kes töö iseloomu tõttu peavad taluma pikaajalist koormust selgroo nimme-ristluupiirkonnale või töötavad külma ja tõmbetuule käes.

Meditsiinilised näidustused: erinevate haiguste raviks (vöö- ja ristluupiirkonna radikuliidi, lumbalgia, selgroo säsituuma väljasopistumise, müofastiaalsete valude, selgroo osteokondroosi korral).

Operatsioonieelsel- ja järgsel perioodil: kasutamiseks vöö ja ristluupiirkonna selgroo traumade- ja operatsioonijärgse taastumise kiirendamiseks.

Profülaktikaks: tüsistuste ja neuroloogiliste häirete profülaktikaks vöö- ja ristluupiirkonna närvipõletike ja närvivalude korral. Krooniliste valude korral ja profülaktikaks isikutele, kelle töö on seotud kestva dünaamilise ja staatilise koormusega või külmetusohuga vöö ja ristluupiirkonnale.

Kasutamine: elastikvööd võib kasutada statsionaarse ja ambulatoorse ravi käigus, spordi- ja terviseasutustes ning kodustes tingimustes. Profülaktika eesmärgil on soovitav vööd kanda 2-4 tundi ööpäevas. Ravieesmärgil kombineerituna farmatseutiliste preparaatidega aga kuni 24 tundi ööpäevas. Toote struktuur on kihiline: välimine on vill ja sisemine puuvill. Saavutamaks soojendavat efekti tuleb vööd kanda villane külg vastu nahka, masaažiefekti puhul puuvillane pool vastu nahka. Õige suurus valitakse vööümbermõõdu järgi

Materjal: 43% poolvillane, 43% puuvill, 9% lateks, 5% polüester

Tonus Elast elastne seljavöö
Tootekood: elast9509 Kategooriad: , ,